príbeh MISS

Príbeh miss +

Keď príroda stvorila minerálnu vodu Miss+, myslela na Teba a stvorila ju presne podľa toho, čo budeš vo svojom živote potrebovať. Dala si záležať na každej oblasti tvojej osobnosti, od krásy až po zdravie.

Príroda špeciálne upravila aj minerály, ktoré voda obsahuje. Miss+ je jedinečná svojim zložením, no predovšetkým tým, že je súčasťou tých najdôležitejších momentov, ktoré prežívaš.

Je pre nás nesmierne dôležité, aby minerálna voda, ktorú dnes plníme do fliaš, bola jedinečná a prirodzená. Nemusí sa na nič hrať, najlepšie chutí, keď je sama sebou. Stojí na pevných základoch, a to vďaka zvýšenému obsahu kremíka, vápnika a magnézia. Jej túžbou je obohatiť každého, koho stretne a kto ju chytí do rúk.

No i napriek tomu nechce stáť, ale byť v neustálom pohybe. Kráčať a napredovať.

Vie, že je dôležité správne si vyberať. Pozná svoju hodnotu a vie, prečo sa chce starať sama o seba. Vo vnútri skrýva liečivé účinky, blahodárne pôsobí a vytvára jemnú pleť, pevnejšie nechty a pružnejšie vlasy.

Je vzácna a krásna taká, aká je. Túži, aby ju niekto objavil. Minerálna voda Miss+ bola stvorená pre Teba! Aby si spolu s tebou vychutnala jedinečného okamihy dňa. Tu a teraz.

Ochutnaj novú vodu MISS+

Minerálna voda Miss+ bola špeciálne stvorená pre Teba, aby si si mohla vychutnať jedinečné okamihy dňa. Staň sa preto našou someliérkou a ochutnaj dar prírody.

Hľadáme prvých 200 z vás, ktorým pošleme Miss+ úplne zadarmo. Je pre nás nesmierne dôležité, kto ju chytí do rúk. Pretože vďaka zvýšenému obsahu kremíka, vápnika a magnézia, dokáže uvoľniť svoje blahodárne účinky. Výsledkom je jemnejšia pleť, pevnejšie nechty a pružnejšie vlasy.

Ako sa stať našou someliérkou? Vyplň jednoduchý formulár na tejto stránke a nezabudni uviesť správnu adresu. Pretože práve na ňu ti bezplatne pošleme novú minerálnu vodu Miss+. Stačí, ak ju otvoríš a vychutnáš si jej príbeh. Potom ako ju spoznáš, sa s nami podelíš o svoje pocity. Je na tebe či ich vyjadríš fotkou, textom alebo emóciou.

Potvrdenie o tom, že si sa stala našou someliérkou dostaneš mailom.

Pitný režim

Voda sa okrem toho snúbi s krásou, trávením, vstrebávaním živín, premenou látok, pričom reguluje telesnú teplotu. Tieto blahodarné účinky sú samozrejme efektné len vtedy, keď v pravidelných intervaloch dodržujeme pitný režim. Absenciou vody môžeme na sebe pociťovať únavu, svalovú ochabnutosť, závraty, bolesti hlavy, v krajných prípadoch dokonca halucinácie.

Magnéziovo kremíkový nápoj Miss+ je určený predovšetkým aktívnym ženám s neutíchajúcim smädom po športovaní, no prospešný úžitok z nej vie poľahky vyťažiť ktokoľvek. Jej vypité množstvo by však práve u aktívnych ženách malo byť ešte o čosi vyššie. Ak neobľubujete kŕče, únavu či celkový pokles výkonnosti, ale naopak, túžite po vitalite a zdravo dobitej energii, harmonogram pitného režimu nech je vašou alfou a omegou.

Zdravie a miss

Spoločnosť Miss+ prostredníctvom kvalitnej vody z jednej z najčistejších oblastí Európy by každej aktívnej žene rada dožičila vytúženú krásu a neutíchajúcu vitalitu. Naša prírodná minerálna voda spod štítov Vysokých Tatier v sebe ukrýva vysoký obsah kremíka, vápnika aj magnézia, pričom pri zvýšenej fyzickej aktivite sa na tento trojitý pilier naozaj oplatí oprieť.

Kremík podporuje dôležité fyziologické funkcie ľudského organizmu, ktorý má priami vzťah k biosyntéze kolagénu. Tým má voda nesmierne blahodarné účinky na kĺby a kosti, pričom spomaľuje tvorbu vrások, zjemňuje, prekrvuje a celkovo ozdravuje citlivú ženskú pokožku. Okrem toho dopomáha k lepšej pružnosti i neštiepeniu vlasov. Ďalšia ženská pýcha, nechty, sú vďaka kremíku taktiež o čosi pevnejšie.

U aktívnych žien je riziko zranení súvisiace s opotrebovaním alebo pretrénovaním oveľa častejšie. Je teda potrebné dbať na zvýšený príjem vápnika. O potrebe tohto minerálu pre pevné kosti snáď ani netreba hovoriť. Okrem toho je tiež nevyhnutný pre prácu svalov, pomáha udržiavať dobrú zrážanlivosť krvi a zaisťovať správnu činnosť srdca. Aby toho nebolo málo, príjem vápnika je jeden z faktorov regulujúcich telesnú hmotnosť. Jeho zvýšený príjem sa u ľudí spája s nižšou hmotnosťou BMI (Body Mass Index), čo znova ocenia predovšetkým ženské krivky.

Tretím kráľom v poradí, ktorý organizmu taktiež prináša cenné dary, je magnézium, a teda horčík. Od tohto minerálu je závislá každučká jedna bunka tela. Pre fyzicky aktívne ženy je nutnosť pravidelného príjmu magnézia ešte o čosi dôležitejšia. Prejavmi nedostatku horčíka sú migrény, poruchy spánku, rednutie kostí, bolesti svalov a hlavy či únava. U aktívnych žien môžu byť vplyvom zvýšenej záťaži príznaky zosilnené a ich nástup zrýchlený. Štúdia dokázala, že pri pravidelnom užívaní horčíka sa výkonnosť zvýši až o neuveriteľných 15%! Magnézium nájdete v celozrnom pečive, obilninách, zelenine, strukovinách či orechoch. Veľké zastúpenie má samozrejme aj vo vode Miss+. Tak na zdravie!